I miejsce w turnieju APN Ostrołęka

W dniu 17 czerwca 2017 podopieczni Trenera Emila Adamczuka z grupy 2006A wzięli udział w turnieju APN Ostrołęka.
Do rozgrywek stanęło 8 drużyn: APN I Ostrołęka, APN II Ostrołęka, AP Soccer Kętrzyn, Legia Warszawa, Naki Olsztyn, Talent Białystok, Varsovia Warszawa, Znicz Pruszków. Rywalizacja odbywała się w w systemie każdy z każdym, a mecze trwały po 20 minut.

Drużyna z Pruszkowa po bardzo dobrej grze zajęła I miejsce w turnieju. Indywidualną nagrodę dla najlepszego zawodnika naszego zespołu zdobył Oskar Melich (7 bramek, 8 asyst). Nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Ignacy Kieszek. A Trener Emil Adamczuk wygrał w rywalizacji trenerów. Jednym słowem, to był udany dzień :-)

Wyniki spotkań naszej drużyny:
- Znicz Pruszków - Talent Białystok -> 4:1 (bramki: Dawid Andrzejczak, Antoni Banaszek, Oskar Melich, Kacper Cuprzyński; asysty: Oskar Melich, Franciszek Bożyk, Dawid Andrzejczak, Bartek Pawłowski)
- Znicz Pruszków - AP Soccer Ketrzyn -> 8:0 (bramki: Antoni Banaszek x3, Dawid Andrzejczak x2, Oskar Melich, Franciszek Gniadzik, Bartek Pawłowski; asysty: Oskar Melich x4, Franciszek Gniadzik, Dawid Andrzejczak, Szymon Cieloch)
- Znicz Pruszków - Naki Olsztyn -> 3:0 (bramki: Bartek Pawłowski x2, Franciszek Gniadzik; asysty: Szymon Cieloch, Kacper Cuprzyński, Antek Banaszek)
- Znicz Pruszków - Legia Warszawa -> 3:1 (bramki: Oskar Melich x2, Mateusz Pawlak; asysty: Antoni Banaszek x2, Bartek Pawłowski)
- Znicz Pruszków - APN II Ostrołęka -> 12:0 (bramki: Oskar Melich x3, Bartek Pawłowski x2, Dawid Andrzejczak x2, Ignacy Kieszek, Kacper Cuprzyński, Damian Soszyński, Szymon Cieloch, Franciszek Bożyk; asysty: Antoni Banaszek x3, Dawid Andrzejczak x2, Damian Soszyński, Mateusz Pawlak, Franciszek Gniadzik, Filip Morawski)
- Znicz Pruszków - APN i Ostrołęka -> 4:1 (bramki: Szymon Cieloch x2, Antoni Banaszek, Franciszek Gniadzik; asysty: Oskar Melich x2, Szymon Cieloch, Mateusz Pawlak)
- Znicz Pruszków - Varsovia Warszawa -> 0:2

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi świetnego zakończenia sezonu.