II miejsce w V Memoriale Władysława Kramczyka

Przy okazji obchodów 40 lat Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej nasza drużyna została zaproszona na V Memoriał Władysława Kramczyka, który odbył się w dniu 17 grudnia 2016 roku w Warce.
Do rywalizacji stanęły następujące drużyny: Młodzik Radom, Broń Radom, Orlik Radom, Junior Radom, AGAPE Białołęka, KS Warka, Pogoń Siedlce, AF Płońsk, FA Gostynin, Znicz Pruszków.
Zespół z Pruszkowa przez rozgrywki grupowe przeszedł wygrywając wszystkie mecze i trafił bezpośrednio do finału:
- Znicz Pruszków - Młodzik Radom -> 1:0 (bramka: Franciszek Bożyk, asysta: Szymon Cieloch)
- Znicz Pruszków - AF Płońsk -> 4:0 (bramki: Dawid Andrzejczak x2, Szymon Cieloch x2, asysty: Dawid Andrzejczak, Szymon Pawlak, Szymon Cieloch, Kacper Cuprzyński)
- Znicz Pruszków - KS Warka -> 5:0 (bramki: Dawid Andrzejczak x2, Szymon Cieloch x2, Szymon Pawlak, asysty: Kacper Cuprzyński, Szymon Pawlak, Szymon Cieloch)
- Znicz Pruszków - Broń Radom -> 6:2 (bramki: Szymon Cieloch x4, Szymon Pawlak x2, asysty: Szymon Pawlak x2, Franciszek Bożyk, Dawid Andrzejczak, Szymon Cieloch)
W finale nasz drużyna zmierzyła się z zespołem AP Gostynin. Po zaciętej walce Znicz ostatecznie uległ drużynie przeciwnej i mecz zakończył się wynikiem 1:2:
- Znicz Pruszków AP Gostynin -> 1:2 (bramka: Kazimierz Maciesowicz, asysta: Mateusz Pawlak)
Ostatecznie Znicz zajął 2 miejsce na turnieju. Nagrodę indywidualną dla króla strzelców zdobył Szymon Cieloch (8 bramek).

Gratulujemy całemu zespołowi dobrej gry. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i bardzo dobrą organizację turnieju. A Rodzicom dziękujemy za donośny doping.

Wyniki wszystkich meczy: http://www.rozpn.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,v_memorial_w_kramczyka_wyniki_li,1505.html

Zachęcamy do obejrzenia relacji video ROZPN: