Przypieczętowanie I miejsca w lidze w meczu z Pogonią

W dniu 5 listopada 2016 nasza drużyna zagrała na wyjeździe ostatni mecz ligowy rundy jesiennej, a przeciwnikiem była Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

W początkowych minutach meczu Pogoń zagrała ofensywnie, a Znicz ograniczył się do obrony. Z każdą chwilą drużyna Gości coraz częściej atakowała, ale brakowało skuteczności oraz wykończenia akcji pierwsza kwarta zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga część spotkania wyglądała zdecydowanie lepiej w wykonaniu Znicza, ale żadna z prób zdobycia bramki zarówno Gospodarzy jak i Gości nie zakończyła się sukcesem.

Trzecia kwarta była dla Znicza przełomowa. Pierwszą bramkę dla drużyny Gości zdobył Szymon Pawlak (asysta Szymon Cieloch). Drugiego gola wypracował Franciszek Gniadzik, który pokonał całe boisko mijając kolejnych zawodników Pogoni, a na koniec podał piłkę Antkowi Banaszkowi, który wykończył akcję celnym strzałem na bramkę. Kilka minut później, koronkową akcję rozegrał Kacper Cuprzyński z Antkiem Banaszkiem. Najpierw Kacper podał Antkowi, potem Antek oddał piłkę Kacprowi, a ten bezbłędnym strzałem skierował futbolówkę do bramki Gospodarzy. Drużyny schodziły na ostatnią przerwę z wynikiem 0:3.

Ostatnia część meczu potwierdziła formę drużyny z Pruszkowa. Najpierw bramkę zdobył Oskar Melich (asysta Kazimierz Maciesowicz). Następnie piłkę w bramce Pogoni, po podaniu Mateusza Pawlaka, umieścił Kacper Cuprzyński ustalając wynik spotkania na 0:5.

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi kolejnej wygranej. Znicz Pruszków przypieczętował w ten sposób zwycięstwo w I lidze Orlików, nie przegrywając w rundzie jesiennej żadnego meczu. Brawo! Tak trzymać!
Dziękujemy rodzicom za doping i poświęcony czas, a wszystkim drużynom z grupy dziękujemy za grę w duchu fair play oraz dostarczone emocje.