Turniej Grześkowiak Kórnik Cup

W dniach 4-5 marca 2017 roku drużyna reprezentacja drużyny 2006A brała udział w ogólnopolskim turnieju Grześkowiak Kórnik Cup. Do rywalizacji stanęło wiele znanych drużyn z całej Polski. Zespoły zostały podzielone na 4 grupy:
Grupa A: AKF Poznań, KS Warta Poznań, SI Arka Gdynia, Znicz Pruszków
Grupa B: FA Szczecin, AP Wigry Suwałki, SF M.Drajera, APN Piotrków Trybunalski
Grupa C: KKS Lech Poznań, KS Raków Częstochowa, AP Sparta Zabrze, SKS Unia Swarzędz
Grupa D: Jaguar Gdańsk, MUKS CWZS Bydgoszcz, AP Młoda GieKSa Katowice, KSS Kotwica Kórnik
Faza grupowa odbyła się pierwszego dnia turnieju. Podopieczni Trenera Emila Adamczuka awansowali do Ligii Mistrzów (miejsca 1-8) z pierwszego miejsca w Grupie A. Wyniki naszej drużyny:
- Znicz Pruszków - Arka Gdynia 1:2, bramka: Filip Morawski
- Znicz Pruszków - Warta Poznań 9:3, bramki: Dawid Andrzejczak x2, Szymon Cieloch x2, Antoni Banaszek, Oskar Melich, Filip Morawski, Franciszek Gniadzik, Franciszek Bożyk
- Znicz Pruszków - AKF Poznań 5:2, bramki: Antoni Banaszek x2, Dawid Andrzejczak, Filip Morawski, Franciszek Gniadzik
Drugiego dnia turnieju nasz zespół, w ramach Ligii Mistrzów rozegrał kolejne spotkania. Przeciwnicy byli wymagający, ale Zawodnicy z Pruszkowa łatwo skóry nie sprzedali. Na szczególną uwagę zasługuje mecz z Lechem Poznań, który był bardzo wyrównany i w którym Znicz po raz kolejny udowodnił, że potrafi grać dobrą piłkę.
- Znicz Pruszków - FA Szczecin 2:0, bramki: Antoni Banaszek x2
- Znicz Pruszków - Jaguar Gdańsk 2:4, bramki: Franciszek Gniadzik, Franciszek Bożyk
- Znicz Pruszków - Lech Poznań 2:3, bramki: Dawid Andrzejczak, Szymon Cieloch
Niestety jedno zwycięstwo pozwoliło naszej drużynie zagrać tylko o 7 miejsce. Tym razem przeciwnikiem była Sparta Zabrze.
- Znicz Pruszków - Sparta Zabrze 0:2.
Ostatecznie zespół z Pruszkowa zajął 8 miejsce w turnieju.

Dziękujemy całej naszej drużynie za postawę na boisku oraz walkę do ostatniego gwizdka.