Wygrana 3:1 w meczu ligowym z Ząbkowią Ząbki

W niedzielne popołudnie 9 września 2018 podopieczni Trenera Emila Adamczuka z rocznika 2006 zagrali w Pruszkowie drugi mecz ligowy rundy jesiennej. Na drugiej połowie boiska stanął zespół Ząbkowi Ząbki.
W pierwszych 25 minutach spotkanie było zdominowane przez drużyną Gospodarzy. Pierwszą bramkę dla Znicza w spotkaniu zdobył Karol Kalata, który dokładnie wiedział w którym miejscu pola karnego przeciwnika powinien się znaleźć, przy dośrodkowaniu Franciszka Gniadzika. Intensywność ataków Znicza była bardzo duża, ale drużyna Gości skutecznie się broniła lub zatrzymywała zawodników z Pruszkowa w sposób nieprzepisowy. W ostatnich minutach przed gwizdkiem na przerwę Ząbkowia przeprowadziła kilka składnych akcji, ale w bramce Znicza dobrze spisywał się bramkarz Maciej Kieler, albo przed utratą bramki ochronił drużynę obrońca Franciszek Bożyk.
W drugiej połowie Znicz konsekwentnie i cierpliwie próbował grać piłką. Ofensywna gra przyniosła korzyści w postaci dwóch kolejnych bramek. Pierwsza z nich była samobójcza po strzale Karola Wójcika. Drugą zdobył Antoni Banaszek, który w prawie w połowie boiska otrzymał podanie od Oskara Melicha, zmylił bramkarza Gości i umieścił futbolówkę w siatce. Drużyna Ząbkowi zdołała zdobyć bramkę honorową po tym jak Sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi dobrego występu i zdobycia kolejnych 3 punktów.