Sparing z drużyną Znicz Pruszków 2005B

W dniu 26.02.2017, na zakończenie ferii zimowych, podopieczni Trenera Emila Adamczuka zagrali mecz kontrolny przeciwko drużynie 2005B. Spotkanie odbyło się w Warszawie pod balonem przy ul. Zbaraskiej. Drużyny zmierzyły się w składach 9-osobowych i obowiązywał przepis o spalonych.
Pierwsze minuty były wyrównane, ale rysowała się przewaga fizyczna o rok starszych Zawodników. Dodatkowo grupa 2005B dobrze grała w obronie, która przesuwała się za piłką i często łapała naszych napastników na pozycji spalonej. Pomimo wielu prób nie udało się zdobyć bramki przez nasz zespół: oprócz dobrej obrony drużyny przeciwnej, w naszej brakowało skuteczności. Kilka minut przed gwizdkiem na przerwę, grupa 2005B zdobyła bramkę na 1:0.
Druga połowa rozpoczęła się zdecydowanie lepiej dla naszej drużyny, która doprowadziła do wyrównania. Autorem bramki był Dawid Andrzejczak, a asystował Szymon Cieloch. Niestety to była jedyna bramka jaką nasz zespół zdobył podczas tego spotkania. Natomiast drużyna przeciwna jeszcze 3-krotnie pokonała naszą obronę i bramkarza. Jedna z bramek została zdobyta z rzutu karnego, podyktowanego po zagraniu ręką obrońcy w polu karnym. Mecz zakończył się wynikiem 4:1. Biorąc jednak pod uwagę, że nasza drużyna dopiero zaczyna grać w składach 9-osobowych (na spalone) oraz to że przeciwnikiem był zespół o rok starszy spotkanie należy uznać za udane.