Kropka nad i w meczu z Chlebnią

W dniu 10 czerwca 2017 roku drużyna 2006A zagrała ostatni mecz ligowy rundy wiosennej w ramach I ligi okręgowej E1 Orlik. Spotkanie odbyło się w Pruszkowie, a przeciwnikiem Znicza był zespół LKS Chlebnia.
Przez cały mecz, drużyna Gospodarzy kontrolowała grę i chociaż już dwie kolejki wcześniej Znicz zapewnił sobie pierwsze miejsce w tabeli, to Zawodnicy poważnie podeszli do tego pojedynku. Festiwal bramek rozpoczął Marek Janik (asysta Kacper Cuprzyński). Następnie gola zdobył Mateusz Pawlak (asysta Bartek Pawłowski). Chwilę później sytuacja się odwróciła i to Bartek Pawłowski zdobył bramkę, a asystował Mateusz Pawlak. Na pierwszą przerwę drużyny schodziły z wynikiem 3:0.
Druga kwarta wyglądała podobnie. Tym razem piłkę do bramki Gości ponownie skierował Marek Janik (asysta Franciszek Rydelek), a potem Bartek Pawłowski przelobował bramkarza.
W trzeciej części spotkania Znicz podwyższył wynik po strzałach: Kacpra Cuprzyńskiego (asysta Marek Janik), Oskara Melicha (asysta Marek Janik, rzut rożny z przepuszczeniem piłki) oraz Bartka Pawłowskiego (trzeci raz w tym spotkaniu).
Ostatnia kwarta niestety zaczęła się od straty bramki, po rzucie rożnym i zamieszaniu w naszym polu karnym. Jednak to nie powstrzymało drużyny Znicza od zdobywania kolejnych bramek. Najpierw futbolówkę w siatce umieścił, po indywidualnej akcji, Franciszek Rydelek. Potem Marek Janik, po podaniu Oskara Melicha, zdobył czwartą bramkę w meczu. Chwilę później, również czwarte trafienie w spotkaniu zaliczył Bartek Pawłowski (asysta Szymon Pawlak). Wynik spotkania na 12:1 ustalił Szymon Pawlak (asysta Filip Morawski).
Tym optymistycznym akcentem podopieczni Trenera Emila Adamczuka zakończyli rozgrywki ligowe w sezonie 2016/2017. Po meczu i pamiątkowych zdjęciach, cała drużyna udała się na wspólne świętowanie.

Kilka godzin wcześniej, część zawodników niegrających z Chlebnią, zagrała przeciwko Legii Warszawa.
Ten mecz zakończył się również wysoką wygraną 8:2 dla drużyny z Pruszkowa. Duży wkład w zwycięstwo mieli nasi zawodnicy:
- Dawid Andrzejczak - 3 bramki, 1 asysta,
- Szymon Cieloch - 2 bramki, 1 asysta,
- Jakub Szwelicki - 2 bramki
- Antonii Banaszek - 1 bramka, 1 asysta
- Franciszek Gniadzik - 2 asysty
- Kazimierz Maciesowicz - 1 asysta

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi bardzo udanego całego sezonu 2016/2017, w szczególności ligowego zwycięstwa zarówno w rundzie jesiennej jak i wiosennej.