KS ŁOSICE Gospodarze

RobCiel

Utworzono:

02.09.2019

W dniu 31 września 2019 podopieczni Trenera Jarosława Sawickiego zagrali na wyjeździe mecz ligowy przeciwko KS Łosice.
W pierwszej połowie drużyna Gospodarzy dzielnie się broniła i skutecznie przeszkadzała w wykończeniu akcji budowanych przez Znicz. Jedyna bramka jaka padła w tej połowie, została zdobyta przez Sebastiana Waszczuka z rzutu karnego.
W drugiej części drużyna Gospodarzy osłabła, a drużyna Gości konsekwentnie budowała akcje ofensywne. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać. Zdobywali je kolejno: Aleksander Ochociński (asysta Wiktor Kowalski), Stanisław Mitura (as. Bartosz Pawłowski), Stanisław Mitura, Kacper Cuprzyński (asysta Aleksander Ochociński), Bartosz Pawłowski.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:6.

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi kolejnych 3 punktów.
Trzymamy kciuki za następne spotkania i szybki powrót do zdrowia kontuzjowanych zawodników