UKS MŁODE ORŁY PUŁTUSK Gospodarze

RobCiel

Utworzono:

13.10.2019

W dniu 13 października drużyna 2006A rozegrała wyjazdowe spotkanie w Pułtusku. Przez pierwsze 25 minut zespół Gospodarzy skutecznie udaremniał akcje ofensywne Gości. Dwukrotnie dzięki przytomności i refleksowi bramkarza Wojciecha Banasika Znicz nie stracił bramki. Ostatni kwadrans pierwszej połowy był jednak przełomowy. Worek z bramkami otworzył Sebastian Waszczuk. Następnie piłkę w bramce Pułtuska umieścił dwukrotnie Kacper Cuprzyński, a wynik do przerwy ustalił strzałem z dystansu Oskar Melich. W drugiej połowie Znicz kontynuował festiwal strzelecki, a piłkę w bramce Gospodarzy umieszczali następujący zawodnicy: Szymon Cieloch x2, Antoni Banaszek x2, Wiktor Kowalski, Stanisław Mitura, Mecz zakończył się wygraną 0:10.

Gratulacje dla chłopców i Trenera. Gospodarzom dziękujemy za walkę do ostatnich minut.