Ważne 3 punkty w meczu z Wieliszewem.

W dniu 27.10.2019 podopieczni Trenera Jarosława Sawickiego zagrali na wyjeździe mecz rewanżowy przeciwko FDA Wieliszew. Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie, ponieważ w pierwszym meczu to Wieliszew odniósł zwycięstwo 0:2. Sytuacja w tabeli też była bardzo interesująca, ponieważ Znicz zajmował 1 miejsce, ale Wieliszew miał jedynie 2 punkty mniej.
Drużyna Gospodarzy od pierwszych minut grała bardzo defensywnie - praktycznie cała znajdowała się nawet nie na własnej połowie, ale połowie własnej połowy. Grając w ten sposób Wieliszew skutecznie udaremniał ataki Znicza i liczył na kontrę. Jednak konsekwentna gra zawodników z Pruszkowa przyniosła skutki. Mur obronny przełamał Antoni Banaszek i wyprowadził Znicz na prowadzenie. Na przerwę zespoły schodziły z wynikiem 0:1.
Druga połowa wyglądała nieco inaczej. Drużyna Gospodarzy wyszła trochę wyżej, przez co pojawiło się trochę więcej miejsca na grę Gości. Na efekty trzeba było trochę poczekać, ale w końcu się pojawiły. Bramkę na 0:2 zdobył Wiktor Kowalski. Na boisku zrobiło się nerwowo i coraz częściej Sędzia odgwizdywał rzuty wolne. Po faulu na Oskarze Melichu, zawodnik Gospodarzy otrzymał żółtą kartkę. Do rzutu wolnego podszedł Stanisław Tomczak i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce Wieliszewa. Spotkanie zakończyło się zasłużoną wygraną Znicza 0:3.

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi ważnej wygranej.