Pewna wygrana w lidze ze ZWARem Warszawa

W dniu 14 kwietnia 2018 drużyna 2006A zagrała na wyjeździe pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej. Po drugiej stronie boiska stanął zespół ZWAR Warszawa.
Przez pierwsze 20 minut spotkania Znicz nie schodził z połowy Gospodarzy. ZWAR bronił się całym zespołem zostawiając praktycznie tylko jednego zawodnika z przodu, do którego próbowali grać pozostali zawodnicy i bramkarz wybijając daleko piłkę. Przy tak zmasowanej obronie ZWARu ciężko było drużynie z Pruszkowa strzelić bramkę. Zmiana wyniku gry nastąpiła dopiero pod koniec pierwszej połowy po stałym fragmencie. Piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Szymon Cieloch, a w bramce umieścił ją uderzeniem głową Korol Kalata.
Od początku drugiej połowy ZWAR poszedł trochę do przodu, a Znicz mając więcej miejsca grał jeszcze bardziej ofensywnie. Konsekwentna gra drużyny Gości przyniosła trzy kolejne bramki w krótkim odstępie czasu. Zdobywcą dwóch goli był Karol Wójcik. Pierwsza bramka podała po strzale z dystansu, a druga po dobitce strzału Oskara Melicha. Ostatnią bramkę zdobył właśnie Oskar Melich po indywidualnej akcji i minięciu kilku przeciwników. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4.

Gratulujemy całej naszej drużynie i Trenerowi bardzo dobrego występu. Trzymamy kciuki za kolejne spotkania.