Porażka z FDA Wieliszew

W sobotę 7 września zespół 2006A rozegrał w Pruszkowie mecz piątej kolejki ligowej. Przeciwnikiem lidera była druga drużyna w tabeli: FDA Wieliszew. Od początku spotkania zarysowała się zdecydowana przewaga gospodarzy, zarówno w posiadaniu piłki, jak również w sytuacjach bramkowych. Mimo tego pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. Zawodnikom Znicza zabrakło skuteczności, a bramka dla gości padła po pięknym strzale z dystansu. Obraz gry w drugiej części spotkania nie uległ zmianie. Gra toczyła się przez większość czasu na połowie Przeciwników, którzy ograniczali się do gry z kontrataku. Po jednej z takich akcji zespół Gości zdobył zwycięskiego gola, a mecz zakończył się wynikiem 0:2. Pomimo porażki drużyna Znicz Pruszków 2006A utrzymała 1 miejsce w rozgrywkach.

Gratulujemy drużynie Gości i z niecierpliwością czekamy na spotkanie rewanżowe.