Udany mecz rewanżowy z Drukarzem Warszawa

W mroźny wieczór, w dniu 9 maja 2017, drużyna 2006A zagrała na wyjeździe rewanżowy mecz ligowy przeciwko Drukarzowi Warszawa.Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie, ponieważ w pierwszym meczu Drukarz pokonał Znicz 1:3 i była to jedyna porażka drużyny z Pruszkowa.
Od pierwszych minut drużyna Gości przystąpiła do ataku, ale Drukarz skutecznie się bronił. Gra przez większość czasu była wyrównana, chociaż to Znicz miał więcej okazji do zdobycia gola. Drukarz kilkukrotnie zagroził bramce Znicza, ale nasz bramkarz Wojciech Banasik pokazał swoją klasę i wyciągał się jak struna, aby uchronić zespół przed stratą cennych punktów. Losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w ostatniej kwarcie. Znicz Pruszków wysunął się na prowadzenie po bramce Mateusza Pawlaka, przy której asystował Oskar Melich. Kilka minut później kropkę nad i postawił Damian Soszyński. Damian podwyższył wynik na 0:2 po rzucie wolnym z połowy boiska. Drukarz próbował jeszcze poderwać się do walki, ale nasza obrona skutecznie udaremniała wszystkie ataki.

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi kolejnej wygranej.
Dziękujemy Rodzicom za donośny i rozgrzewający doping.