Brak punktów w meczu z UKS Varsovia Warszawa

W dniu 28 kwietnia 2019 drużyna 2006A zagrała na wyjeździe kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem był zespół UKS Varsovia Warszawa.
Mecz nie rozpoczął się najlepiej dla drużyny Gości, której ciężko było przebić się przez obronę przeciwnika. Natomiast zespół Gospodarzy organizował groźne kontrataki. W pierwszej połowie spotkania, aż trzy takie kontry były skuteczne i na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 3:0.
Na drugą połowę Znicz Pruszków wyszedł bardzo zmotywowany i gra w tej części spotkania wyglądała już zupełnie inaczej. Podopieczni Trenera Jarosława Sawickiego przez większość czasu byli przy piłce i budowali akcje ofensywne. Jedna z nich zakończyła się zdobyciem bramki przez Antoniego Banaszka (asysta Szymon Cieloch). Niestety pomimo kilku kolejnych prób wynik meczu nie uległ zmianie i spotkanie zakończyło się rezultatem 3:1.

Dziękujemy za dostarczone emocje (zwłaszcza w drugiej połowie).