Wysoka wygrana z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

W dniu 14 kwietnia 2019 podopieczni Trenera Jarosława Sawickiego podejmowali na własnym boisku Pogoń Grodzisk Mazowiecki.
Od pierwszych minut drużyna Gospodarzy kontrolowała grę na boisku. Worek z bramkami rozwiązał Piotr Kuśmider (asysta Szymon Cieloch). Kolejne bramki zdobywali: Stanisław Tomczak (asysta Franciszek Rydelek), Szymon Cieloch (asysta Antonii Banaszek), Oskar Melich (indywidualna akcja), Stanisław Tomczak (asysta Piotr Kusmider). Na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 5:0.
W drugiej połowie Znicz kontynuował festiwal strzelecki. Dwie bramki zdobył Kacper Cuprzyński (przy jednej asystował Antonii Banaszek). Również dwie bramki zdobył Antonii Banaszek (asystował Kacper Cuprzyński i Szymon Cieloch). Mecz zakończył się wysoką wygraną Znicza Pruszków (9:0).

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi wygranej i trzymamy kciuki za kolejne pojedynki.