Udział w turnieju Futbol Miętne Festival 2019

W dniach 23-24 marca 2019 drużyna 2006A zagrała w turnieju Futbol Miętne Festival 2019.
W rozgrywkach wzięło udział 9 drużyn, które grały systemem każdy z każdym, a mecze trwały po 30 minut.
Drużyna z Pruszkowa na 8 pojedynków: wygrała 3 mecze, zremisowała 3 mecze i przegrała 2 mecze. Ostatecznie Znicz zajął 6 miejsce w turnieju. Wyniki poszczególnych spotkań:
Znicz Pruszków - SEMP Warszawa 1:1 (Bramka: Szymon Cieloch)
Znicz Pruszków - Jagiellonia Białystok 0:2
Znicz Pruszków - Zawisza Bydgoszcz 0:1
Znicz Pruszków - Escola Varsovia 2:1 (Bramki: Antoni Banaszek, Szymon Cieloch)
Znicz Pruszków - Promyk 9:0 (Bramki: Dawid Andrzejczak x2, Kacper Cuprzyński x2, Aleksander Ochociński x2, Oskar Melich, Karol Kalata, Piotr Kuśmider; Asysty: Filip Morawski, Kacper Cuprzynski, Dawid Andrzejczak, Antoni Banaszek, Karol Kalata)
Znicz Pruszków - Korona Kielce 0:0
Znicz Pruszków - AP Reissa 3:1 (Bramki: Kacper Cuprzyński, Aleksander Ochociński, Antoni Banaszek; Asysty: Piotr Kuśmider, Antoni Banaszek)
Znicz Pruszków - Zagłębie Lubin 0:0

Dziękujemy całej drużynie za walkę na boisku i dostarczone emocje.
Rodzicom dziękujemy za donośny doping.