Zwycięstwo w meczu z Jagiellonią Białystok

W dniu 09.03.2019 drużyna 2006A podejmowała na własnym boisku Jagiellonię Białystok.
Mecz kontrolny został rozegrany w składach 9-osobowych i trwał 3x30 minut.
Pierwsza część spotkania była wyrównana i przez dłuższy czas utrzymywał się wynik bezbramkowy. Znicz wyszedł na prowadzenie po rzucie karnym wykonanym przez Kacpra Cuprzyńskiego.
W drugiej części zarysowała się przewaga Znicza. Najpierw, po samodzielnym rajdzie i minięciu kilku obrońców, piłkę w bramce Gości, strzałem z prawej nogi umieścił Antonii Banaszek. Chwilę później, po bardzo dobrym podaniu od Antoniego Banaszka, bramkę zdobył Aleksander Ochociński. Następną bramkę zdobył Oskar Melich, a tym razem asystował Aleksander Ochociński.
Ostatnie 30 minut spotkania nie przyniosło kolejnych bramek dla Znicza. Natomiast, na kilka minut przed końcowym gwizdkiem, drużyna Gości zdołała strzelić honorową bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Gratulujemy podopiecznym Trenera Jarosława Sawickiego kolejnego wygranego spotkania.
Drużynie przeciwnej dziękujemy za przyjazd do Pruszkowa i bardzo dobry mecz.
Dziękujemy arbitrom za sędziowanie spotkania.