Wygrany mecz ligowy z Escolą

W dniu 07.04.2019 drużyna 2006A zagrała na wyjeździe pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej. Przeciwnikiem była Escola Varsovia. Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie ze względu na ostatnie pojedynki między obydwoma drużynami.

W pierwszej połowie meczu obydwie drużyny były skoncentrowane na obronie. Po każdej ze stron były próby gry z kontry, ale żadna z nich nie zamieniła się na bramkę.
Druga połowa była już zdecydowanie bardziej ofensywna w wykonaniu drużyny Gości, co szybko przełożyło się na zdobycie gola. Strzelcem bramki dla Znicza był Stanisław Tomczak, a asystę zaliczył Oskar Melich. Bramkę na 0:2 strzelił Franciszek Rydelek, który bezbłędnie wykonał rzut wolny i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce Escoli. Drużyna Gospodarzy kilkukrotnie próbowała nadrobić straty, ale bezskutecznie. Mecz zakończył się wynikiem 0:2.

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi wygranej.
Rodzicom dziękujemy za doping.